R.I.S. OÜ Retail & Industrial Solutions
Firmast Uudised Tooted Partnerid Kontakt

Uudised

 

Lakilog OÜ-s juurutatakse RISi laojuhtimise lahendus

18.04.2018
Lakilog OÜ-s juurutatakse RISi laojuhtimise lahendus Lakilog OÜ ning R.I.S. OÜ sõlmisid lepingu Lakilog lao varustamiseks laojuhtimise infosüsteemiga.

Lepingu raames juurutatakse R.I.S. OÜ-s välja töötatud kaupade vastuvõtmise, laojuhtimise ning saadetiste komplekteerimise lahendused. Kasutusele võetakse juhtmevabad käsiterminalid (DataLogic Skorpio X4) laotöötajatele. Juurutatav laojuhtimise infosüsteem liidestatakse Lakilog majandusarvestuse tarkvaraga.

Laki Logistics põhitegevuseks on laologistika ja transporditeenuste osutamine.  

Wendre AS-s juurutati RISi laojuhtimise lahendus

19.03.2018

Wendre AS uues VNA laos juurutati edukalt RIS OÜ poolt arendatud laojuhtimise infosüsteem. RIS lahendus suhtleb Wendre AS majandustarkvaraga.  

Atria Eesti AS-s juurutati RISi laojuhtimise lahendus

01.03.2018

Atria Eesti AS ladudes juurutati edukalt RIS OÜ poolt arendatud laojuhtimise infosüsteem. RIS lahendus suhtleb Atria Eesti majandustarkvaraga, kasutusel on DataLogic Falcon X3+ käsiterminalid ning statsionaarsed komplekteerimisterminalid.  

BVT Partners laos RIS WMS juurutatud

01.01.2018

BVT Partners OÜ laos juurutati edukalt RIS OÜ poolt arendatud laojuhtimise infosüsteem. RIS lahendus suhtleb BVT Partners majandustarkvaraga, kasutusel on Honeywelli 99EX käsiterminalid.  

Eurobio Lab OÜ-s juurutatakse RISi laojuhtimise lahendus

19.05.2017
Eurobio Lab OÜ ning R.I.S. OÜ sõlmisid lepingu Eurobio Lab lao varustamiseks laojuhtimise infosüsteemiga.

Lepingu raames juurutatakse R.I.S. OÜ-s välja töötatud kaupade vastuvõtmise, laojuhtimise ning saadetiste komplekteerimise lahendused. Kasutusele võetakse juhtmevabad käsiterminalid (DataLogic Skorpio X3) laotöötajatele. Juurutatav laojuhtimise infosüsteem liidestatakse Eurobio Lab majandusarvestuse tarkvaraga.

Eurobio Lab on uus üleeuroopaline ettevõte, mis tegeleb naturaalsete ja orgaaniliste kosmeetikatoodete valmistamisega.  

Fiskostar OÜ-s juurutatakse RISi laojuhtimise lahendus

28.04.2017
Fiskostar OÜ ning R.I.S. OÜ sõlmisid lepingu Fiskostar lao varustamiseks laojuhtimise infosüsteemiga.

Lepingu raames juurutatakse R.I.S. OÜ-s välja töötatud kaupade vastuvõtmise, laojuhtimise ning saadetiste komplekteerimise lahendused. Kasutusele võetakse juhtmevabad käsiterminalid (DataLogic Skorpio X3) laotöötajatele. Juurutatav laojuhtimise infosüsteem liidestatakse Fiskostar majandusarvestuse tarkvaraga.

Fiskostar OÜ asutati 1995. aastal. Põhitegevuseks on akna- ja uksetarvikute hulgimüük.  

BVT Partners OÜ-s juurutatakse RISi laojuhtimise lahendus

06.02.2017
BVT Partners ning R.I.S. OÜ sõlmisid lepingu BVT Partners lao varustamiseks laojuhtimise infosüsteemiga.

Lepingu raames juurutatakse R.I.S. OÜ-s välja töötatud kaupade vastuvõtmise, laojuhtimise ning saadetiste komplekteerimise lahendused. Kasutusele võetakse juhtmevabad käsiterminalid (DataLogic Skorpio X3) laotöötajatele. Juurutatav laojuhtimise infosüsteem liidestatakse BVT Partners majandusarvestuse tarkvaraga.

BVT Partners OÜ põhitegevuseks on ventilatsiooni-ja jahutusseadmete müük.  

Atria Eesti AS-s juurutatakse RISi lao- ja tootmise juhtimise lahendus

26.10.2016
Atria Eesti AS ning R.I.S. OÜ sõlmisid lepingu Atria logistika- ja külmlao varustamiseks laojuhtimise infosüsteemiga. Lepingu raames juurutatakse R.I.S. OÜ-s välja töötatud kaupade vastuvõtmise, laojuhtimise ning saadetiste komplekteerimise lahendused.

Kasutusele võetakse juhtmevabad käsiterminalid külmlaos ning statsionaarsed komplekteerimise töökohad logistikalaos.

Juurutatav laojuhtimise infosüsteem liidestatakse Atria majandusarvestuse tarkvaraga.

Lepingu alusel juurutatakse järgmises etapis tootmisoperatsioonide registreerimise lahendus.

Atria Eesti on üks suurematest Eesti toiduainekontsernidest, mis hõlmab täielikku tootmisahelat alates oma seakasvatusest, lõpetades valmistoodete müügiga. Atria Eesti lihatoodete sari kannab kaubamärki Maks & Moorits.  

Logistika Pluss OÜ-s juurutati RISi laojuhtimise lahendus

03.10.2016

Logistika Pluss OÜ kahes logistikakeskustes juurutati RIS-s väljatöötatud laojuhtimise süsteem.

Uue lahendusega kontrollitakse saadetiste saabumist, kauba vastuvõttu lattu, laoliikumisi ning komplekteerimistöid. Arendati ka aktsiisikauba ja tollikauba käsitluseks vajalik lisafunktsionaalsus. Kasutusel on DataLogic Skorpio X3 käsiterminalid.

Laojuhtimise süsteem integreeriti Logistika Plussi majandustarkvaraga.  

Karia külmlaos RIS WMS juurutatud

30.08.2016

Karia OÜ uues külmlaos juurutati edukalt RIS OÜ poolt arendatud laojuhtimise infosüsteem. RIS lahendus suhtleb Karia majandustarkvaraga, kasutusel on DataLogic Falcon X3+ käsiterminalid.  

Logistika Pluss OÜ-s juurutatakse RISi laojuhtimise lahendus

10.02.2016

Logistika Pluss OÜ ja RIS sõlmisid lepingu, mille alusel juurutatakse kahe logistikakeskuses RIS-s väljatöötatud laojuhtimise süsteem.

Uue lahendusega juhitakse ning jälgitakse saadetiste saabumist, kauba vastuvõttu lattu, laoliikumisi ning komplekteerimist. Lisafunktsionaalsus on seotud aktsiisikauba, tollikauba ja lisaväärtustamisega. Kasutusele võetakse käsiterminalid ning tõstukiterminalid.

Laojuhtimise süsteem integreeritakse Logistika Plussi majandustarkvaraga.

Logistika Pluss OÜ on üks suuremaid logistikateenuse pakkujaid Eesti turul. Pakutakse logistilisi lahendusi rahvusvahelistele tööstus-elektroonika suurkontsernidele, samuti toidu- ja esmatarbekaupade tootjatele ning maaletoojatele.  

Mobec AS-s juurutatakse RISi komplekteerimislahendus

26.01.2016
Mobec AS on RISi laotööde juhtimise süsteemi kasutanud 2009. aastast. Vastavalt uuele lepingule juurutatakse Mobeci logistikakeskuses ka saadetiste komplekteerimise lahendus.

Lepingu raames juurutatakse R.I.S. OÜ-s välja töötatud tarkvara ning juhtmevabad käsiterminalid komplekteerimistöödega tegelevatele laotöötajatele. Noppimislahendus integreeritakse Mobeci majandusarvestuse süsteemiga.  

Karia OÜ-s juurutatakse RISi laojuhtimise lahendus

15.01.2016
Karia OÜ ning R.I.S. OÜ sõlmisid lepingu Karia uue külmlao varustamiseks laojuhtimise infosüsteemiga. Lepingu raames juurutatakse R.I.S. OÜ-s välja töötatud kaupade vastuvõtmise, laojuhtimise ning saadetiste komplekteerimise lahendused. Kasutusele võetakse külmakindlad juhtmevabad käsiterminalid laotöötajatele. Juurutatav laojuhtimise infosüsteem liidestatakse Karia majandusarvestuse tarkvaraga.

Karia Food OÜ on 2011. aastal asutatud lihakaupade müügiga tegelev ettevõte.  

Tallink Duty Free AS avas uue logistikakeskuse

14.01.2016
Tallink Duty Free AS avas pidulikult oma uue logistikakeskuse. Keskuse laotööde juhtimiseks juurutati RIS-s väljatöötatud wms-lahendus. Süsteemis hallatakse kõiki laos tehtavaid tööoperatsioone - saabumine, vastuvõtt, kaubakontroll, ladustamine, komplekteerimine, maksumärgistamine ja väljastamine. RIS lahendus suhtleb Tallink Duty Free majandustarkvaraga ning automaatriiulite süsteemiga. Erinevates töölõikudes on kasutusel käsi- ja tõstukiterminalid.  

Rakvere Lihakombinaadi tarne- ja taarahalduse süsteem kasutuses

01.01.2016
Rakvere Lihakombinaat (HKScan Estonia AS) võttis kasutusele R.I.S. OÜ poolt väljatöötatud saadetiste üleandmise ja taaraarvestuse lahenduse. Uute terminalidega registreerivad ekspediitorid kliendile üle antud kaubad ning tagastatud taara. Lahendus töötab paberivabalt mobiilse sidega käsiterminalidel.  

Vičiunai Baltic OÜ-s juurutatakse RISi laojuhtimise lahendus

01.06.2012

Vičiunai Baltic OÜ ja R.I.S. OÜ sõlmisid lepingu Vičiunai logistikakeskuse varustamiseks laojuhtimise infosüsteemiga.
Lepingu raames juurutatakse R.I.S. OÜ-s välja töötatud laojuhtimise ning saadetiste komplekteerimise lahendused. Kasutusele võetakse juhtmevabad käsiterminalid laotöötajatele. Juurutatav laojuhtimise infosüsteem liidestatakse Vičiunai Baltic OÜ-i majandusarvestuse tarkvaraga.
Vičiunai Baltic OÜ kuulub Vičiunai Gruppi. Vičiunai Baltic OÜ peamine tegevusala on külmutatud ja jahutatud kala- ning tainatoodete müük ja distributsioon. Lisaks põhitoodetele on sortimendis ka köögiviljad, marjad ja jäätis.

 

M.V.Wool AS-s laojuhtimise lahendus edukalt juurutatud

08.02.2012

M.V.Wool AS-i uues tootmis- ja logistikakeskuses sai edukalt juurutatud R.I.S. OÜ laojuhtimise infosüsteem.
"Paberivaba" lahendus võimaldab kaubad lattu vastu võtta, leida neile optimaalne laokoht ning varustada komplekteerimisala vajaliku kaubaga. Samuti toimub käsiterminalidega klientidele saadetiste komplekteerimine.
Laotöötajad ning tõstukijuhid kasutavad WiFi võrgus töötavaid juhtmevabasid käsiterminale (DataLogic Kyman).
RIS laojuhtimise süsteem on integreeritud M.V.Wool majandustarkvaraga.
M.V.Wool on üks pikaajalisemaid kala tootmise ja müügiga tegelevaid ettevõtteid Eestis.

 

Eesti Pagaris kaupade registreerimise süsteem juurutatud

21.01.2010

Eesti Pagari Paide tootmistsehhis on edukalt juurutatud R.I.S. OÜ poolt väljatöötatud tootmisest kaupade vastuvõtu registreerimise infosüsteem.
"Paberivaba" lahendus võimaldab valminud toodangu registreerida ning kaubad lattu vastu võtta.
Kasutusel on tänapäevased puutetundliku ekraaniga tööstusterminalid firmalt ELO Touchsystems.
RIS lahendus on integreeritud Eesti Pagari majandustarkvaraga.

 

Saaremaa Lihatööstuses juurutati RISi laojuhtimise süsteem

04.01.2010

Saaremaa Lihatööstus OÜ Tallinna logistikakeskuses juurutati edukalt R.I.S. OÜ laotööde juhtimise lahendus.
"Paberivaba" laojuhtimise süsteem võimaldab kaubad lattu vastu võtta, paigutada laokohtadele ning komplekteerida saadetised klientidele. Kontrolli all on kaupade partiid, 'parim enne' tähtajad, aluste liikumised ning aktiivaadresside täitmine.
Laotöötajad ning tõstukijuhid kasutavad WiFi võrgus töötavaid juhtmevabasid käsiterminale (DataLogic Kyman).
Projekti käigus juurutati ka lao WiFi võrk RISi poolt.
RIS laojuhtimise süsteem on integreeritud Saaremaa Lihatööstuse majandustarkvaraga.

 

Mobec AS-s juurutatakse RISi laojuhtimise lahendus

07.10.2009

Mobec AS ja R.I.S. OÜ sõlmisid lepingu Mobeci uue logistikakeskuse varustamiseks laojuhtimise infosüsteemiga.
Lepingu raames juurutatakse R.I.S. OÜ-s välja töötatud laojuhtimise tarkvara, WiFi võrgulahendus ning juhtmevabad käsiterminalid laotöötajatele. Samuti integreeritakse uus süsteem Mobeci majandusarvestuse süsteemiga.

 

Eesti Pagar AS ja R.I.S. OÜ sõlmisid IT-lahenduse juurutuslepingu

31.08.2009

Eesti Pagar AS ja R.I.S. OÜ sõlmisid lepingu tootmisest kaupade vastuvõtu registreerimise infosüsteemi arendamise ja juurutamise lepingu.
Lepingu raames juurutatakse R.I.S. OÜ-s välja töötatud kaupade registreerimise lahendus Eesti Pagari Paide tootmistsehhis. Uus süsteem hakkab töötama koostöös kasutusel oleva majandusarvestuse programmiga.

 

Nõo Lihatööstus AS ja R.I.S. OÜ koostöö jätkub

02.07.2009

Pooled sõlmisid tootmisterminali infosüsteemi arendamise ja juurutamise lepingu.
Vastavalt lepingule juurutatakse Nõo Lihatööstuses tootmisoperatsioonide juhtimise ning kontrollimise töökohad.
Loodav lahendus võimaldab reaalajas juhtida ning jälgida lihatööstuse protsesse. Samuti on töökoha IT-süsteemiga seotud mitmesugused lisaseadmed - kaalud, etiketiprinterid, käsiskannerid, puutetundlikud monitorid, jms.

 

R.I.S. OÜ juurutas edukalt laojuhtimise süsteemi Leedus.

20.05.2009

Vastavalt UAB Klaipedos maisto mesos produktai ja R.I.S. OÜ vahel sõlmitud lepingule juurutati RIS laojuhtimise lahendus Klaipedos maisto Vilniuse kesklaos.
"Paberivaba" lahendus võimaldab juhtmevabade käsiterminalidega (DataLogic Kyman) kaubad lattu vastu võtta, juhtida aluste liikumist laos ning komplekteerida kaubad vastavalt klientide tellimustele.
RIS laojuhtimise süsteem on integreeritud Klaipedos maisto majandustarkvaraga ning lokaliseeritud vastavalt Leedus kehtivatele nõudmistele. Samuti töötab lahendus leedukeelsena.

 

R.I.S. OÜ juurutas edukalt laojuhtimise süsteemi Lätis.

28.04.2009

Vastavalt AS Rīgas Miesnieks ja R.I.S. OÜ vahel sõlmitud lepingule juurutati RIS laojuhtimise lahendus Rīgas Miesnieksi Riia kesklaos.
"Paberivaba" lahendus võimaldab juhtmevabade käsiterminalidega (DataLogic Kyman) kaubad lattu vastu võtta, juhtida aluste liikumist laos ning komplekteerida kaubad vastavalt klientide tellimustele.
RIS laojuhtimise süsteem on integreeritud Rīgas Miesnieksi majandustarkvaraga ning lokaliseeritud vastavalt Lätis kehtivatele nõudmistele. Samuti töötab lahendus lätikeelsena.

 

R.I.S. OÜ kontor uuel aadressil

04.03.2009

Meil on heameel teatada, et alates esmaspäevast, 9. märtsist 2009. a. asub meie ettevõte aadressil Mustamäe tee 16, ruumis 540. Sisse saab B-uksest.

Meeldivat koostööd soovides,

R.I.S. OÜ
 

Valio Eesti logistikasüsteemi 1. etapp töös

15.10.2007

Valio Eesti AS-s käivitati edukalt logistikalahenduse esimene etapp.

Tootmisest tulev toodang fikseeritakse mobiilsete terminalidega, alustele trükitakse laojuhtimise lahenduse tarvis etiketid ning kogu informatsioon edastatakse majandustarkvarale.

 

ETK laojuhtimise lahendus käivitatud

01.10.2007

ETK uues logistikakeskuses juurutati edukalt R.I.S. OÜ poolt arendatud laokohtade ja tõstukitööde juhtimise lahendus. Nädalavahetusega käivitati kaubaaluste vastuvõtmine lattu, aktiiv-passiiv riiulipesade käsitlus ning tõstukitööde järjekorra haldus. Kaupade vastuvõtjad ja tõstukijuhid kasutavad WiFi võrgus töötavaid käsiterminale, mis on pidevas ühenduses kesksüsteemidega.

 

ETK kesklao infosüsteem

13.08.2007

Eesti Tarbijateühistute Keskühistu (ETK) ja R.I.S. OÜ sõlmisid lepingu ETK uue kesklao varustamiseks laojuhtimise infosüsteemiga.
Lepingu raames juurutatakse R.I.S. OÜ-s välja töötatud laojuhtimise tarkvara ning juhtmevabad käsiterminalid laotöötajatele. Samuti integreeritakse uus süsteem ETK majandusarvestuse lahendusega.

 

Valio Eesti AS uus logistikasüsteem

01.06.2007

Valio Eesti AS ja R.I.S. OÜ sõlmisid logistika osakonnale infosüsteemi tarnimise lepingu.

Vastavalt lepingule juurutatakse VALIO Eesti ladudes kaupade tootmisest ja hankijatelt vastuvõtmise, ladustamise ning väljastamise alamsüsteemid. Juurutatav lahendus integreeritakse Valio Eesti AS-s kasutatava majandusarvestuse süsteemiga Microsoft Dynamics AX (Axapta).

 

Rakvere Lihakombinaadi logistikalahendus juurutatud

23.04.2007

R.I.S. OÜ koostöös Rakvere Lihakombinaadi spetsialistidega juurutas edukalt kesklao uue logistikalahenduse.

Ühe nädalavahetusega juurutati aktiiv-passiiv riiulipesade käsitlus, kaubaaluste liikumine lattu ja laos sees ning kauba komplekteerimine vastavalt klientide tellimustele.

Komplekteerijatel ja tõstukijuhtidel on kasutusel juhtmevabad käsiterminalid, mis pidevas ühenduses kesksüsteemidega. Loobuda oli võimalik suurest osast käsitööst ja paberdokumentidest. Samuti on alati ülevaade kõikide töötajate tööpanusest.

 

Rakvere Lihakombinaadi logistikalahendus

02.01.2007

Rakvere Lihakombinaat AS ja R.I.S. OÜ sõlmisid laojuhtimise infosüsteemi tarnelepingu.

Lepingu raames juurutatakse RLK kesklaos ühtne kaupade vastuvõtmise, ladustamise, komplekteerimise ning väljastamise lahendus. Loodav süsteem integreeritakse RLK-s kasutusel oleva majandustarkvaraga.

 

AS Maag Lihatööstuses juurutatakse uus komplekteerimislahendus

03.10.2006
AS Maag Lihatööstus ning R.I.S. OÜ sõlmisid lepingu kaupade komplekteerimislahenduse juurutamiseks. Uus süsteem võimaldab lihtsustada komplekteerijate tööd, vähendada vigu ning pidada nõuetekohast arvestust toodete partiide lõikes.  

SMARTENis uudne logistikalahendus

31.07.2006

SMARTENi uhiuues logistikakeskuses võeti kasutusele R.I.S. OÜ poolt arendatud ja juurutatud kaupade vastuvõtmise ning ladustamise lahendus.  Uue süsteemiga peetakse arvestust saabunud kaupade ja aluste üle ning juhitakse kaubaaluste ladudesse paigaldamist.
Lisaks tagatakse kaubavoogude liikumine komplekteerimisalade ja ladustamisalade vahel.

Kasutusel on juhtmevabad triipkoodilugejaga käsiterminalid.

 

Nõo Lihatööstuses käivitati uudne kauba väljastuse lahendus

07.06.2005

R.I.S. OÜ arendas spetsiaaltarkvara kaupade väljastamiseks tööstusettevõttes. Esimese kliendina juurutati uudne lahendus Nõo Lihatööstuses.

Töökohad koosnevad tööstuslikest IT-seadmetest (kaalud, skannerid, terminalid) ning ettevõtte olemasoleva infosüsteemiga seotud tarkvarast. Lahendus võimaldab kiirendada kaupade väljastamise protsessi (veoringid, tellimused, kaalumine ja markeerimine) ning samas oluliselt vähendada vigade tekkimise võimalusi.

R.I.S. OÜ    Tel: +372 651 66 80     Skype: ris_office     E-post: